nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 19.09.2015 11:00

Przemyśl to

Bardzo lubię pewnego kolegę w klasie. To mądry i wartościowy chłopak. Na przerwach sporo rozmawiamy, czasami żartujemy, oboje się bardzo dobrze uczymy, dyskutujemy na tematy nauki, wieczorami piszemy do siebie. Chcę się go zapytać, czy mogę go uważać za przyjaciela. On ma dziewczynę, podobno dobrze się dogadują, ale mi to nie przeszkadza, ja chcę przyjaźni. 15-latka

Wszystko jest na bardzo dobrej drodze do przyjaźni. Nie rób nic więcej ponad to, co już robisz. Czyli dużo rozmawiacie, piszecie. Nic więcej nie trzeba. Jesteście już zbyt duzi, by w dziecinny sposób mówić sobie, że oto jesteśmy przyjaciółmi. To się samo dzieje, deklaracje nie są potrzebne! Jeśli on ma dziewczynę, to może jej się nie podobać, że chłopak tyle rozmawia z inną dziewczyną. No i bądź wobec siebie uczciwa. Czy faktycznie marzysz tylko o przyjaźni? Pomyśl, czy Ty byś chciała, aby Twój chłopak pisał każdego dnia do przyjaciółki, tyle z nią rozmawiał?

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione