nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 18.09.2015 20:00

Rywalka

Przyjaźnię się z pewnym kolegą, a ostatnio chyba czuję coś więcej, tak mi na nim zależy. Niestety, zauważyła to wredna koleżanka, która zawsze musi być w centrum. Jestem pewna, że ona nic do niego nie czuje, tylko pokazuje klasie, że chłopaki interesują się tylko nią. Niestety, widzę, że on jest nią oczarowany. Czy mu powiedzieć, że ona jest fałszywa i wredna, że go i tak rzuci? 14-latka

Jeśli on jest nią oczarowany, to nie uwierzy. Jeszcze uzna, że jesteś zazdrosna. Widocznie jakoś go oczarowała, to nigdy nie jest logiczne. Są dwa wyjścia: nic nie rób, czekaj, aż on się sam przekona, jaka ona jest. Ty cały czas bądź jego dobrą koleżanką. Ale może próbuj z nim coraz częściej po koleżeńsku rozmawiać. Dobre są grupowe wycieczki rowerowe, spotkania na boisku. Tylko pamiętaj, że on może przychodzić z nią, a wtedy nie będziesz zadowolona. Więc może przeczekaj czas jego zauroczenia i spotykaj się raczej z dziewczynami? Dbaj o swój rozwój, ciesz się życiem, angażuj się w różne działania w szkole i parafii.   Staraj się być cierpliwą, bo może im szybciej on coś z nią zacznie, tym szybciej skończy. Ty dbaj o koleżeństwo i o przyjaźń. Bo zauroczenia w Waszym wieku bywają bardzo krótkotrwałe, wiec lepiej się przyjaźnić.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione