nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 10.09.2015 15:00

Postanowienia na cały rok

Mam postanowienia mam na nowy rok szkolny. Chcę bardzo być optymistyczna, radosna i uśmiechnięta. Bo przecież każdy lubi uśmiech, dobre słowo. Chcę się też zbliżyć do kilku dziewczyn. To dobry pomysł? Co pani mi jeszcze radzi, abym łatwiej znalazła przyjaciół i nie tylko? Szóstoklasistka

Bardzo mi się Twoje postanowienia podobają. Szczególnie optymizm. Spróbuj jeszcze postanowić sobie, że będziesz się starała nie wchodzić w plotki, w dziewczęce afery. Ja wiem, że to trudne, że samo się wymyka. No i dlatego obiecaj też sobie, że nic Cię nie załamie. Jeśli coś nie wyjdzie, to trudno, każdy nowy dzień to nowa nadzieja. Zwracam Ci też uwagę, że krąg koleżanek należy tylko i wyłącznie POSZERZAĆ, a nie jedne zamieniać na inne. Czyli nie zrywaj żadnych więzów, tylko dodawaj nowe. Ostatnia rada- jeśli ktoś Cię odrzuca, to machnij ręką, powiedz sobie "trudno, nie poznał się na mnie, jego strata." Niech Cię te sprawy rówieśnicze nie załamują, bo różne niepowodzenia też są potrzebne, uczą życia, odporności na porażki. Jeśli faktycznie będziesz radosna, optymistyczna, poza aferami, to większość koleżanek to doceni. Oczywiście, nie od razu, będą sprawdzały, czy to jest autentyczne.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione