nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 08.09.2015 15:00

Skutki nieufności

Mam dosyć, bo dzień w szkole nie był dobry. Rozmawiałam tylko z koleżanką z ławki. Inne dziewczyny z naszej paczki nie odezwały się do mnie. Myślę, że się od nich odsunę. Widziałam, jak się dzisiaj śmiały, jak zagadywały do nowej dziewczyny. Szóstoklasistka

Nie będziesz akceptowana, jeśli jesteś tak nieufna. Twoje uczucia odbijają się na twarzy. To pewne. Dlatego takie osoby jak Ty powinny bardzo pilnować, by myśleć dobrze o innych i o sobie. Bo to wygładza im rysy twarzy, daje inny wyraz oczu. Chcesz się odsunąć od koleżanek?  Oczywiście, to Twoja decyzja, ale sama sobie wyobraź, jak bardzo będziesz wtedy cierpiała. Przestań zazdrościć, bo Cię to wykańcza, ciesz się tym, co masz. Masz koleżankę, z którą siedzisz, rozmawiasz i doceń to. Te inne dzisiaj się nie odzywały, może jutro się odezwą. One czują Twoją niechęć, zmień to. Nie czekaj, aż się do Ciebie odezwą- Ty się pierwsza odzywaj, od radosnego „cześć” na dzień dobry zaczynając.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione