nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020

KAI

dodane 02.09.2015 10:35

Bądźcie radośni

Niemal 5 mln uczniów oraz 650 tys. nauczycieli w całej Polsce rozpoczęło nowy rok szkolny. Z tej okazji przewodniczący Komisji Wychowania Katolickiego KEP bp Marek Mendyk zwrócił się do dzieci i młodzieży ze specjalnym przesłaniem.

Zachęcił w nim do uśmiechu i życzył radości, która płynie ze świadomości bycia człowiekiem wolnym od grzechu.

„Przypomina nam się osoba św. ks. Jana Bosko, który zawsze mówił młodym: uśmiechajcie się, bądźcie radośni. Niech ta radość płynie ze świadomości, że jestem człowiekiem wolnym, wolnym od grzechu. To jest najpiękniejsza radość. Tej radości nie da świat, tę radość daje Bóg. Bądźcie radośni, uśmiechajcie się do siebie, bądźcie apostołami uśmiechu” ‒ powiedział bp Mendyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione