nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 07.09.2015 20:00

Marzenie o przyjaźni

Czy ja wreszcie poznam jakąś przyjaciółkę? To moje wielkie marzenie, dlatego piszę z różnymi dziewczynami, ale po kilku listach najczęściej kontakt się urywa. W klasie nie bardzo się dogaduję z naszymi gwiazdami. 12-latka

Wierzę, że znajdziesz, a stanie się to wtedy, gdy przestaniesz o tym tak bardzo myśleć. Nawet wtedy nie zauważysz, że jedna z koleżanek a może dwie staną Ci się bardzo bliskie. Ale pamiętaj, że one i tak będą miały wady, bo ludzi bez wad nie ma. Trzeba tylko uważać, by nasi przyjaciele nie mieli na nas złego wpływu, a z tym czasami jest problem. Stare przysłowie mówi, że kto z kim przestaje, takim się staje i pod wpływem nieodpowiednich przyjaciół stajemy się do nich podobni.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione