nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 01.09.2015 22:00

Pierwszy krok

Od niedawna podoba mi się chłopak z mojej klasy. Staram się być dla niego miła, aby mnie zauważył. Ale mało to daje. Moja koleżanka mówi, że on ją kocha. Jest mi z tego powodu przykro i nie wiem, co mam zrobić i czy czekać aż mnie zauważy, czy zrobić pierwszy krok. 12-latka

 

Nie rób żadnego pierwszego kroku, bo to nie należy do zadań dziewczyny. Natomiast bardzo uważaj na tę koleżankę. Niestety, dziewczyny rzadko są solidarne. Zdarza się, że koleżanka dowiaduje się o zauroczeniu innej i natychmiast zwraca na tego chłopaka uwagę, kokietuje go, by górować wśród dziewczyn. Dlatego ukryj swoje uczucie, ale kręć sie koło niego, pytaj o drobne sprawy, pokazuj, że za coś go podziwiasz, pytaj o to, w czym jest dobry. Ale nie bądź nachalna. Bądź sobą. No i nie martw się, bo jeśli nawet teraz zauroczy się w koleżance. W Waszym wieku uczucia są jak iskry, szybko mijają.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione