nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 29.08.2015 22:00

Trudno znaleźć Twój ideał

Nie chcę się kolegować z kolegami z klasy, bo oni są okropni. Dokuczają i nie lubię ich. I poza tym przyjaźnią się lub kolegują z klasowymi „gwiazdami”. Gdzie indziej mogę poznać fajnego chłopaka w moim wieku? 12-latka

Większość chłopaków w Twoim wieku jest właśnie taka, jak koledzy z klasy. Bo to taki etap rozwoju. Ale nie wszyscy są źli. Rozejrzyj się uważnie po klasie, może kilku cichych chłopaków jest zupełnie w porządku. Chłopka marzeń teraz nie poznasz. Bo jeśli nawet z jakimś być pisała przez Internet, to takie pisanie nie jest naturalne dla typowego chłopaka. Typowy chłopak w Twoim wieku ma w nosie dziewczyny, biega za piłką lub siedzi na komputerze.Dopiero w gimnazjum możesz szukać we wspólnotach parafialnych, w szkole, klasie, na zajęciach dodatkowych. Dobre są różne oazowe wspólnoty, wyjazdy na oazę, na pielgrzymki itp. No i wszystkie dziewczyny bywają zauroczone w kolegach starszych braci. Znajomość internetowa będzie sztuczna, więc na to uważaj.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione