nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 25.08.2015 15:00

To Wasza prywatna sprawa

Już w czasie roku szkolnego kolega zaczął okazywać mi wielką sympatię. Dziewczyny zaraz to zauważyły, wypytywały, czy poprosił o chodzenie. Ale on sporo ze mną rozmawia, żartuje, dba o mnie, ale nazywa nasz układ przyjaźnią. W czasie wakacji sporo czasu spędzamy na rowerach, na boisku, wyraźnie mnie wyróżnia w grupie. Nie chce mi się rozmawiać na nasz temat z koleżankami, a one bardzo naciskają, bo uważają, że powinniśmy być parą. Co robić? 14-latka

Koleżankom szczerze powiedz, że sprawa jest osobista, delikatna i nie chcesz jej omawiać w gronie, które przecież bardzo cenisz. On na wszelkie sposoby pokazuje, jak bardzo Cię lubi i ceni. Nie prosi Cię o chodzenie, nie mówi o uczuciu w dorosłym stylu, lecz nazywa to przyjaźnią. Bardzo mi się to podoba. Ciesz się tym, a co będzie w przyszłości- czas pokaże. W tej chwili ani się tego nie dowiesz, ani tego nie przewidzisz. To mają być Wasze sprawy, a nie sprawy całej klasy. Jego zachowanie wskazuje na piękne zakochanie. Ale jeśli nawet on woli to nazywać przyjaźnią, to dobrze o nim świadczy- że jest mądry i odpowiedzialny, że nie rzuca słów na wiatr.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 20.07.2018
  łączna liczba komentarzy: 97
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26