nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 21.08.2015 15:00

Lęk przed rokiem szkolnym

Tak się boję nadchodzącego roku szkolnego. Najchętniej przespałabym ten czas, obudziła się za rok. Miałam robić zielnik na konkurs, ale się nie zmobilizowałam. Nie mam żadnych problemów z nauką, ale nie wkładam zbyt wiele wysiłku w swój rozwój. Licealistka

Zrób sobie listę, co musisz teraz załatwić i weź się za zielnik, bo to chyba ważne. Nie myśl o przyszłości jako o czasie tylko trudnym. Życie każdego dnia jest bardzo różne, przeplata się dobro, zło, coś miłego i coś złego itd. To nie będzie tak, że później tylko gorzej, o nie. Nie da się przeskoczyć czasu, a skoro się nie da, to trzeba punkt po punkcie wypełniać swoje zadania. Dostałaś od Pana Boga zdolności naukowe i warto się z tego cieszyć. Komu jednak wiele dano, od tego się też wymaga Jedni mają pasję, a inni są po prostu ogólnie zdolni tak jak Ty i rzetelnie pracują. To się bardzo przyda w przyszłej pracy.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Dojrzewająca
  ostatnia aktywność: 14.07.2018
  łączna liczba komentarzy: 5
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26