nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 12.08.2015 22:00

Niepokój

Od jakiegoś czasu nie czuje sensu życia. Niby wychodzę na dwór, rozmawiam z Mamą, ale jednak nie czuje się potrzebna. Ciągle czegoś potrzebuję, nie wystarcza mi rutyna dnia codziennego. Czy można coś na to poradzić? Nastolatka

Sensu życia nie tracą osoby głęboko i prawdziwie wierzące. Osoby, które chodzą do kościoła bez zrozumienia tego, po co i dlaczego,w wieku dorastania tracą właśnie poczucie sensu. Czyli najpierw zastanów się, jak z Twoją wiarą. Myślę, że dopada Cię typowy niepokój nastolatki. Bo w tym wieku człowiek zaczyna się czuć źle, czegoś pragnie, potrzebuje kontaktów z rówieśnikami, potrzebuje rozmów z koleżankami i powoli marzy o pięknym uczuciu. Nie narzekaj na rutynę, na szarzyznę, bo wielu Twoich rówieśników w różnych krajach o tym właśnie marzy- by był spokój, by nic złego się nie działo. Uważaj na oglądane seriale, które ładują Wam do głów obce wzory,obce zwyczaje. Zamiast tego lepiej czytać książki dla dziewczyn, znajdziesz je w każdej bibliotece, panie podadzą.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: Dziś 12:35
  łączna liczba komentarzy: 98
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26