nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 11.08.2015 19:23

Tylko słaby dokucza

Przychodzę na basen do koleżanek. Ale ich brat z kolegami (albo bez) ciągle mnie: dręczą, biją, wrzucają do basenu, a ja jestem bezsilny. Dlaczego tak jest? Udręczony

Wielu tego typu chłopaków kompletnie nie myśli o tym, że coś, co według nich jest zabawne, dla innych jest wręcz męczarnią, koszmarem, czymś poniżającym. Podejrzewam też, że ten chłopak czuje się niepewnie i tylko wtedy, gdy komuś bardzo dokucza czuje się lepiej. Jest to bardzo głupie i nielogiczne, ale człowiek często działa nielogicznie. Moim zdaniem nie powinieneś na to pozwalać. Dla swojego dobra i dla jego dobra. Bo w życiu obowiązują normy, zasady i on nie powinien się tak zachowywać. Chyba, że Ty udajesz, że Ci się to podoba i się śmiejesz. Nie wiem, ile masz lat, ile lat ma ten brat. Bo może warto by poprosić kogoś dorosłego o pomoc. Albo pogadaj z koleżankami, że to jest dla Ciebie bardzo przykre, że on tak Cię traktuje. Spróbuj spokojnie powiedzieć, by się od Ciebie odczepił, bo dla Ciebie to nie jest śmieszne. Nie będzie też wstydem, jeśli zawołasz tam kogoś z dorosłych do pomocy. On jest słaby psychicznie, bo właśnie osoby słabe często szukają młodszych i słabszych, by się nad nimi znęcać, by z nimi niby żartować, ale co to za żarty, które śmieszą tylko jedną stronę.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione