nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 05.08.2015 19:00

Lepiej zrezygnować

To on zaczął się kręcić koło mnie. Ja najpierw go odrzucałam. Jednocześnie sporo rozmawialiśmy. A gdy w końcu coś poczułam, to on się odsunął. Teraz ja ciągle piszę pierwsza, on znika, gdy widzi, że jestem dostępna. Bywa, że odpisuje mi w bardzo niemiły sposób. Zamiast cieszyć się wakacjami, chodzę załamana, nic mi się nie chce. 15-latka

Sytuację rozumiem, bo często się tak dzieje, że jedno odrzuca, a potem żałuje. Moje rady są proste! szanuj się, czyli nie pozwól, by był chamski. Jeśli pisze niemiło, to zakończ rozmowę. Nigdy nie bądź nachalna, bo nachalna dziewczyna jest żałosna i nie ma żadnych szans. Nie pisz zawsze pierwsza. Jeśli koniecznie chcesz napisać, to tylko krótko, że miałaś dobry dzień i masz nadzieję, że on też. W  Twoim wieku często szuka się okazji do smutku. Ty masz ten powód, ale nie poddawaj się, zajmij się czymś, dbaj o dobry humor, spotykaj się z koleżankami, piecz, gotuj, rozwijaj różne zainteresowania. Może on poczuje się zagrożony, gdy Twoje wiadomości staną się krótkie i wesołe, jeśli zawsze przerwiesz, gdy on będzie niemiły.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: Dziś 11:31
  łączna liczba komentarzy: 97
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26