nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 21.07.2015 22:38

Aby nie zepsuć relacji

Mam koleżankę, którą znam od wielu lat, ale ostatnio jakoś bardziej się z nią zapoznałem. Ogólnie znamy się bardzo dobrze. Ostatecznie wyszło, że się w niej zakochałem. Pomimo tego, że ona się przeprowadziła, nadal utrzymuję z nią kontakt. I w tym problem, że ona chyba mnie uważa jako przyjaciela, i ja próbując z nią chodzić, nie chciałbym zepsuć relacji, gdyby coś nie wyszło. Bardzo często rozmawiamy, i szkoda by mi było gdyby się to skończyło. 13-latek

Masz już wielki plus w tym, że ona traktuje Cię jak przyjaciela. Tego pilnuj i utrzymuj z nią kontakt. Napisałeś, ze się przeprowadziła. Jeśli daleko, to po prostu dużo rozmawiajcie, ale szanse są małe, jednak uczucie wymaga spotkań i bezpośrednich relacji. Ale wyjątki się zdarzają. Jeśli możecie się spotykać, to rozmawiajcie, a Ty czasami powiedz komplement, czasami rozmawiajcie o relacjach między dziewczyną i chłopakiem, czasami o przyjaźni. Podczas takich rozmów szybko się zorientujesz, czy masz szansę na coś więcej. Bo najwięcej informacji przekazujemy mową ciała. Uśmiechy, spojrzenia, gesty, ton głosy mówią więcej niż słowa. Tego Internet nie przekaże. Dlatego ostrożnie badaj, czy masz jej wzajemność czy raczej nie. Ale jeśli ona chce tylko przyjaźni, to też się ciesz, gdyż w Waszym wieku bardzo szybko zmieniają się uczucia, a przyjaźń jest stała. Jeśli ona powie, że jesteś dla niej tylko przyjacielem, to spokojnie się zgódź i ciesz się, gdyż to się może w każdej chwili zmienić. Znam wiele par, które dochodziły do siebie przez wiele lat, raz jedno chciało, raz drugie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione