nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 06.07.2015 18:00

Złudne nadzieje

Podoba mi się jeden z kolegów w równoległej klasie. Już robiłam sobie nadzieję, bo kilka razy zawołał do mnie „cześć”. Odpowiedziałam, czekałam na ciąg dalszy, ale nic, cisza. To typ sportowca, zawsze z kolegami, zajęty. Zastanawiam się, czy do niego napisać, bo znalazłam jego profil. No, ale gdyby chciał, to by mnie zaprosił. Co Pani myśli? 14-latka?

Masz rację, że gdyby chciał, to by zaprosił. Jeszcze za wcześnie, aby wyciągać wnioski z sympatycznego cześć. Wielu chłopaków lubi po prostu poznawać nowe koleżanki, troszkę je zaczepiać, ale potem się wycofują. Oni w pewnym wieku są strasznie ciekawi różnych dziewczyn, wiele im się podoba i stąd taki problem. Nie chcą jednak chodzenia, nie chcą odpowiedzialności i nowych problemów. Nie pisz do niego pierwsza. Ty sie uśmiechaj, zaglądaj na jego profil, ale pierwsza nie pisz. Czas pokaże, co będzie dalej. Na ogół dziewczyny w Twoim wieku marzą o dobrym chłopaku, ale Wasi rówieśnicy mają inne zainteresowania, zresztą, sama to przyznajesz.  
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione