nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 07.06.2015 16:00

Polonez ich przerósł

Zbliża się bal na zakończenie gimnazjum. Zatańczymy poloneza. Tak chciałam, by jeden z kolegów, który przecież na mnie zerka, zaprosił mnie podczas pierwszej próby. Niestety, on i dwóch kolegów powiedziało, że nie będą na balu. Chyba ten taniec ich przerasta. Tak mi przykro, bo wierzyłam, że właśnie w ten wieczór coś się między nami zacznie. Trudno przełknąć porażkę i mieć świadomość, że to koniec, bo przecież pójdziemy do różnych szkół. Gimnazjalistka


Nieśmiałość, sztywność chłopaków w tym wieku jest dla nich też bardzo męcząca. Pewnie nie czuje się wcale dobrze z tą decyzją, pewnie ma tak zwanego „doła” i jest na siebie wściekły. No, ale co zrobić, taki etap ich rozwoju. Nie rozmyślaj teraz o nim, bo sytuacja go przerasta. Ciesz się końcem pewnego etapu życia, cieszcie się sobą w klasie, wspominajcie dobre chwile z minionych 3 lat. Teraz są takie możliwości komunikacyjne, że jeśli tylko będzie chciał, to w każdej chwili będzie mógł się z Tobą skontaktować. Ośmielaj go serdecznym uśmiechem, ale nic więcej.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione