nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 05.06.2015 22:00

Jak się wycofać?

Kolega zaczął do mnie pisać na fb. Nawet nie poczułam, że to były tak długie rozmowy. Gdy zaczął mi prawić komplementy, to odczytałam te sygnały i ucinałam rozmowy. Na szczęście w szkole nie pokazuje niczego. Jak mu powiedzieć, że nie chcę słyszeć żadnych komplementów? Jest dobrym kolegą. Tylko kolegą. Popełniłam błąd, bo dałam temu chłopakowi nadzieję. Nie sądziłam, że mogę mu się spodobać. Licealistka

Bardzo rzadko nadchodzą tego typu listy. Ale tak czujesz, tak chcesz i nie ma dyskusji. Moim zdaniem sprawę należy jak najszybciej załatwić, byś miała spokój i by chłopak wiedział, jakie jest Twoje podejście. Napisz do niego, że zastanawiałaś się nad Waszymi kontaktami i chcesz jako osoba uczciwa wyjaśnić, że możesz zaoferować koleżeństwo i nic więcej. Dziękujesz za miłe rozmowy, ale może lepiej ich nie kontynuować, bo Ty w tej chwili nie chcesz żadnych kontaktów z wyjątkiem koleżeństwa. Ten list niech będzie bardzo krótki, ale też szczery. Sprawa będzie dla niego łatwiejsza, jeśli podkreślisz, że w tej chwili nie chcesz z nikim żadnych relacji. Lepiej to załatwić teraz, by chłopak wiedział, na czym stoi.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione