nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 02.06.2015 09:00

Nieporozumienia

Dziewczyny w naszej klasie były zawsze zgrane. Ale niedawno to się skończyło. Najpierw pierwsza się zakochała. Inne zaczęły ją obgadywać, że ona się zmieniła, że ma tylko jego w głowie. Kilka jej broniło, ale atmosfera się zepsuła. Jedne są za nią, inne przeciwko, a ja pośrodku, nie mam zdania w tej sprawie. W sumie teraz dziewczyny się na siebie obraziły, nie rozmawiają ze sobą. 13-latka

Tak było, jest i będzie, że gdy zaczynają się kontakty z chłopakami, to pojawiają się problemy między koleżankami. Czasami da się je pogodzić, a czasami niezgoda trwa jakiś czas.Spróbuj w jakiś sposób zebrać koleżanki razem i przekonaj je przez żarty i śmiech, by się jakoś pogodzić. Tłumacz, że tak bardzo szkoda życia na nieporozumienia z powodu chłopaków. Bo naprawdę szkoda! Ważne, by to wyszło od Ciebie, bo Ty jesteś neutralna. I próbuj jak najwięcej działać humorem, mów, by już tego nie analizować, że znacie się, macie dobre wspomnienia i lepiej się wspierać, gdy np. zaczną się kłopoty. A zaczną się. Bo chłopcy będą, potem będą zerwania, odrzucenia itd. Psycholodzy twierdzą, że najlepszą terapia dla dziewczyn są spotkania z dziewczęcym gronie, gdy sobie można szczerze pogadać, pośmiać się itd. Nie traćcie tego przez nieporozumienia. Spróbuj przekonać koleżanki, by podały sobie ręce na zgodę. Naprawdę szkoda, ale nie wiem, czy one to zrozumieją. Możesz jeszcze im powiedzieć, że chłopcy są bardziej solidarni, nie kłócą się tak, trzymają się razem.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione