nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 31.05.2015 14:00

Nie zmieniaj się, tylko szukaj

Czy mam się zmienić, by poznać dziewczynę i zyskać wzajemność? W mojej szkole liczą się tylko chłopcy wulgarni, prymitywni, zachowujący się poniżej krytyki. W zasadzie im gorzej, tym, według dziewczyn lepiej. Na takich jak ja, czyli spokojnych, kulturalnych i przede wszystkim wierzących- one nawet nie spojrzą. 16-latek

Zapewniam Cię, że  cudowne dziewczyny zawsze marzyły i nadal marzą o dobrych chłopakach z wartościami. I one w listach do mnie skarżą się, że chłopcy szukają tylko wulgarnych i wymalowanych dziewczyn, ordynarnych, wyzywająco ubranych. Wniosek z tego jeden- jest Was dużo, tylko nie potraficie się spotkać. Sprawdź na portalach internetowych gdzie w czasie wakacji odbędą się różne festiwale chrześcijańskie, spotkania młodych. Polecam wyjazd na Lednicę, chyba 6 czerwca. To wielkie spotkanie wspaniałych dziewczyn i chłopaków. Idź na pielgrzymkę latem i też poznasz zupełnie inne dziewczyny. Sprawdź, gdzie, w której parafii odbywają się spotkania oazowe lub KSM i zacznij tam chodzić. Jeśli będzie taka możliwość, zapisz się na wyjazd wakacyjny z wierzącą młodzieżą. Możliwości jest mnóstwo, Popytaj w szkole katechetów, szukaj na stronach internetowych. Są już nawet portale, na których poznają się młodzi wierzący. Albo w Twojej szkole są wyjątkowo prymitywne dziewczyny, albo Ty nie zauważasz tych cichych i dobrych.
Wniosek- nie zmieniaj się, tylko otwórz szeroko oczy i szukaj.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione