nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020

dodane 20.05.2015 15:01

Euro Truck Simulator w Skandynawi

Kolejny dodatek do popularnego symulatora zaprowadzi nas w chłodne rejony Skandynawii.

Do dyspozycji wirtualnych kierowców oddano 19 miast na terenie Szwecji Danii i Norwegii. Warto zaznaczyć że są to wszystkie najważniejsze miasta w tych państwach. Charakterystyczne dla regionu są zróżnicowane trasy od szerokich autostrad do krętych górskich dróg. Jak to w Skandynawii do wielu miejsc dotrzemy także ładując naszą ciężarówkę na promy. Poza ruchem ulicznym i górskimi krajobrazami spotkamy się także  z trudnymi warunkami pogodowymi i nagłymi zmianami.

Podobnie jak poprzednie modyfikacje, tak i ten dodatek przygotowało czeskie studio SCS Software. Warto przypomnieć że w poprzednim dodatku do drugiej części gry mogliśmy zmagać się z trudnymi drogami naszego kraju. Za pieniądze, które otrzymujemy  za terminowe dostarczanie towarów możemy kupować nowe ciężarówki a także dokupywać dodatkowe wyposażenie do już posiadanych wozów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione