nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 19.05.2015 22:00

Ucieczka z realnego świata

Rodzice często się kłócą i ja zaczynam mieć już tego pomału dość. Przez ich kłótnie zaczynam płakać i jestem smutna. Mama mi mówi, że byłam bardziej odważna i pewna siebie, ale odkąd mama zaczynała narzekać i kłócić się, ja straciłam wolę walki i pewność siebie, poczucie własnej wartości, ducha walki i by tak dalej wymieniać. Szczerze mówiąc stałam się ponura, samolubna, nieśmiała, mniej odważna i tak dalej. Mój ratunek to ucieczka w świat kreskówek. 14-latka

Wszystkie dzieci cierpią, gdy rodzice się kłócą. To bardzo  przykre.  W niczym Ci jednak  nie pomaga to, że jesteś ponura. Nie daje to nic dobrego, za to bardzo dużo złego. Ponura mina, nastrój ponure myśli wciągają człowieka jak bagno i potem Ci się wydaje, że tylko film Cię uratuje. A tym czasem dokoła też dzieje się wiele dobrego, mnóstwo ludzi potrzebuje Twojej pomocy, więc mimo ciężkiej sytuacji rodzinnej myśl, by się dobrze rozwijać, dbać o swój rozwój pod każdym względem i budować swoje życie. Podnieś głowę, uśmiechnij się i nie poddawaj się ponurym myślom. Całego życia z rodzicami nie spędzisz, kiedyś staniesz się samodzielna i trzeba już teraz budować fundament pod przyszłe życie.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione