nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 16.05.2015 12:00

Moda- hobby i zabawa

Od paru miesięcy STRASZNIE zaczęłam się interesować modą. Trochę przesadziłam. Już 2 razy popłakałam się, bo nie miałam się w co ubrać. Jak się ładnie ubiera i jak przekonywać rodziców do wyjazdów na zakupy? Jeżeli przekonywanie nie wyjdzie, to jak fajnie ozdabiać rzeczy, aby fajniej wyglądały? Jak zrobić tajne dziury w kolanach jeansów? Albo jak ze zwykłej pod koszulki zrobić super T-Shirt? 10-latka

Moda to bardzo ciekawe hobby, ale nie należy się zachowywać jak małe dziecko, które zaraz płacze i histeryzuje. Nie należy też z mody robić "bożka". Moda to zabawa, to ma dawać radość, ale nie może być treścią życia. Gdy jesteś po lekcjach i gdy zadania są odrobione, to wpisuj w Google różne hasła typu "ozdabianie koszulek" tworzenie ozdób" przecieranie dżinsu itd. W Internecie są przeogromne ilości stron tworzonych przez zaradne dziewczyny i kobiety, które podpowiadają, jak być oryginalną i niepowtarzalną. Tylko bardzo uważaj, bo przeglądanie takich stron wciąga, czas płynie i to czasami przewraca w głowie, że już nic nie wydaje się ważne, tylko strój. Wiele gazet tak bardzo zajmuje się modą, jakby dziewczyny miały żyć tylko tym tematem. Nie daj się ogłupić, tylko dobrze się baw. W Małym Gościu nie ma działu mody, ale są rady, porady, przejrzyj wszystkie może coś Cię natchnie. www.malygosc.pl/W_Malym_Gosciu/Rady_Porady.Nie żądaj wyjazdu na zakupy, tylko najpierw szukaj dobrych wskazówek.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione