nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 11.05.2015 22:00

Beznadziejna sytuacja?

Koleżanka, która coraz bardziej siedzi w moim sercu i w głowie, mieszka bardzo blisko. Uczymy się w różnych szkołach. Ona chyba jest domatorką, bo nie potrafię jej spotkać przed szkołą czy po lekcjach. Chyba bym musiał u niej zamieszkać, by zamienić z nią chociaż kilka słów. Sytuacja wydaje mi się beznadziejna. 16 latek

Nie przesadzaj i bądź pomysłowy oraz aktywny, jeśli Ci na niej zależy.  Każdy, komu zależy na drugiej osobie, potrafi wyjść o wiele wcześniej rano, gdzieś tam "czatować", by potem niby przypadkiem wpaść na drugą osobę.  To samo z powrotem po lekcjach. Można poczekać na ten autobus, którym ona wraca. No i chociaż być blisko, przyglądać się, mówić do niej w myślach. Możliwe, że ona marzy, byś zaczął  nią rozmowę.  Ty jeszcze masz prawo, by Cię paraliżowało, bo masz 16 lat. Ale pewnego dnia trzeba się będzie odważyć. Bo przyjdzie inny, zaryzykuje i będą parą.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione