nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 04.05.2015 15:00

Nie zrywaj kontaktów

Po zakończeniu gimnazjum zerwałem kontakty z tymi ludźmi, chociaż ich lubiłem. Mimo wszystko długo zapraszano mnie na różne spotkania. Nie chodziłem, bo po co, ta szkoła już zakończona. Ale wiedziałem, że mają fajnie. W moim technikum nie znalazłem bliskich przyjaciół. Zaczynają się 18-tki mojego rocznika, mam już pierwsze zaproszenia i nie wiem, czy pójść, skoro do tej pory nie chodziłem? Prawie 18-latek

Absolutnie nie zgadzam się z Twoim myśleniem.  Uważam, że popełniasz wielki błąd, odcinając się od dawnej zgranej klasy Przecież teraz jest Internet, jako pełnoletni zaczniecie w weekendowe wieczory spotykać się. Koniecznie należy utrzymywać kontakty z dawnymi przyjaciółmi.  Jeśli teraz nie masz zgranej klasy, to tym bardziej utrzymuj z nimi kontakt. Nie zazdrość, że mają fajnie, tylko spotykaj się z nimi! Przecież przyjaźnić się można poza szkołą! Nie bądź odludkiem, idź na 18! Ciesz się życiem!!! Spotykaj się z ludźmi, których lubisz!

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione