nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 26.04.2015 23:00

Aby go bliżej poznać

Podoba mi się pewien chłopak. Jest ministrantem. Ma blond włosy. Problem w tym, że nie wiem jak się nazywa i nie potrafię do niego zagadać. Myślę, że już złapaliśmy kontakt wzrokowy. Codziennie modlę się do Boga o to, abym go bliżej poznała. On bardzo mi się podoba. 11-latka

Masz 11 lat i w tym wieku takie podobanie może trwać długo. Nagle przechodzi i podoba się kolejny chłopak. Poza tym, nie wiesz, jaki on jest, jaki ma charakter. W obecnej chwili wystarczą spojrzenia, uśmiechy. Czas szybko płynie i już niedługo może go poznasz, a na pewno poznasz też wielu innych chłopaków. To pięknie i mądrze, że codziennie prosisz o pomoc samego Boga. Jest przecież naszym Ojcem. Ale pamiętaj, że dobry tata nie da na przykład małemu dziecku noża, chociaż dziecko ślicznie o to prosi. Nie da 10-letniemu synowi kierować samochodem. Więc dobrze, że wiesz, kogo prosić, ale nie dziw się, że ciągle tego chłopaka jednak bliżej nie poznajesz. Moim zdaniem niech ta sytuacja trwa w takim stanie, w jakim jest. On Ci się podoba, obserwujesz go i na tym koniec.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione