nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 25.04.2015 14:00

W poszukiwaniu przyjaciółek

Rozglądam się uważnie, wciąż i wciąż obserwując zachowanie innych dziewczyn. Ale wszystkie albo mają swoje paczki, trzymają się razem, albo ''nie są dla mnie''. Nie ma dla mnie przyjaciółki ani w moim miejscu zamieszkania, w parafii, w miejscowości, w szkole. Dlatego wypatruję liceum, ono już tak blisko. A tam tyle nowych osób, że powinnam kogoś znaleźć, w każdym razie będę się o to starać. Samotna gimnazjalistka

Z jednej strony martwi mnie, że nie widzisz w szkole, we wsi, w parafii ani jednej dziewczyny, która mogłaby być bliską koleżanką. Może, mając liczną rodzinę i mieszkając na uboczu długo nie zwracałaś na to uwagi. A teraz paczki są już zamknięte. Dlatego życzę, by nowa szkoła przyniosła zmiany.  Myślę, że bardzo ważne jest Twoje nastawienie, a Ty chcesz być otwarta na koleżanki, na znajomości. Tylko nie martw się na początku, że inni będą się znali itd. Wrzesień to będzie miesiąc na poznawanie ludzi, nawet kolejne dwa miesiące. Bo początkowo wszyscy się maskują, krzykacze są bardzo widoczni, inni się wycofują, a przecież wszyscy są wartościowi i wszyscy potrzebują zrozumienia. Najważniejsze, byś dobrze o wszystkich myślała.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione