nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 30.03.2015 14:00

Jak on to widzi?

Jak to zapewne często bywa- zakochałam się w przyjacielu. To fantastyczny chłopak, bardzo dużo rozmawiamy, mamy wspólne pasje, poglądy. Tylko nie mam pojęcia, co on o mnie myśli, czy miedzy nami jest tylko przyjaźń. Jak rozpoznać, że pojawia się iskra uczucia? Jak poznać jego punkt widzenia na ten problem? 16-latka


Moim zdaniem nie powinnaś z nim od razu rozmawiać o Waszej relacji. Bo nie wiesz, jak on to widzi. Ale warto pogadać tak ogólnie o tym, czy jest
możliwa przyjaźń między dziewczyną i chłopakiem. Albo o problemach z tą przyjaźnią, bo często jedna z osób odczuwa coś innego, ale się kryje.
Najlepiej, byście rozmawiali teoretycznie, potem możesz podawać różne przykłady z grona znajomych, ale o Was to już on powinien zacząć. Chociaż Twoje zawstydzenie, zarumienienie powinny m coś podpowiedzieć. Można kiedyś rozmawiać ogólnie o tym, kto z Was jaki ma ideał chłopaka czy dziewczyny. Pilnuj, by on mówił pierwszy, bo to będzie dla Ciebie jasny sygnał. Jeśli poda ideał, który by pasował do Ciebie, to i Ty powiedz o swoim ideale, czyli o nim. Ale uważaj, by to nie było wyznanie. Iskrę się wyczuwa. Ale, niestety, im młodzi mądrzejsi, tym bardziej tę iskrę ukrywają. No i potem dzieje się coś dziwnego- ona marzy o nim, on marzy o niej, ale oboje tak to ukrywają, że są kompletnie pogubieni. Ale w końcu się odnajdą, jeśli to zgodne z wolą Bożą. Bardzo polecam gorącą modlitwę o dobrego chłopaka. Proś o niego, ale jednak powtarzaj "bądź wola Twoja". Pytaj Boga, czy to ten chłopak, ale nie załamuj się, gdyby nic z tego nie wyszło. Bo może inny jest Ci pisany.
.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione