nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 28.03.2015 18:00

Wymagania są potrzebne

Mam pełnoletniego chłopaka. Na początku było pięknie, chociaż on mi nigdy nie powiedział, że mnie kocha, nawet nie padło pytanie o chodzenie. Strasznie dużo jego zachowań mi nie pasuje, a on twierdzi, że ja za dużo narzekam, że trudno mi dogodzić, że ciągle mam jakieś ale. Z drugiej strony chciałabym w końcu wiedzieć, kim dla niego jestem i jakie ma plany. Czy to za duże wymagania? Licealistka

To nie są za dużo wymagania i raczej nie widzę Waszej przyszłości. Jego milczenie na temat uczuć to jasny sygnał, że po prostu jest teraz z Tobą, ale niczego nie planuje. Jest mu w miarę dobrze, ale jeśli będziesz zbyt wiele wymagała, to odejdzie. Twój błąd polega może na tym, że za dużo narzekasz, że ciągle coś się nie podoba. Pewnie nie akceptujesz go takim, jaki jest. A ja Cię zapewniam, że on się pod Twoim wpływem raczej nie zmieni! Za rok, za kilka lat może być tylko gorzej. A gdy zaczniesz oczekiwać małżeństwa, wtedy on zwróci Ci uwagę, że niczego nigdy nie wyznał. Ileż ja znam takich historii. Wiem, że oczekujesz ode mnie rad, jak z niego zrobić czułego chłopaka. No to przez miesiąc lub dwa na nic nie narzekaj, podziwiaj i chwal. Zobaczysz, czy to coś zmieni. Jeśli nie, to zrywaj i uciekaj.  Wiem, że są chłopcy, którzy nie lubią mówić o uczuciach. Ale do jakiś granic. No i mają jasno określić, kim dla siebie jesteście i co Was w sumie łączy.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione