nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 24.03.2015 23:00

Już nie jak siostry

To była moja najlepsza przyjaciółka. Taka od serca, od podstawówki. Jak siostry. No ale niedawno poznałam nową koleżankę i okazało się, że wiele nas łączy. Niestety, one się nie polubiły. Przyjaciółka nagadała tej nowej na mnie bzdury, ale wszystko się wyjaśniło. Ale przyjaciółka twierdzi, że ja i tak wolę tę nową. Zresztą, staje się ostatnio wredna. 13-latka


W Waszym wieku zdarza się, że nagle wielkie przyjaźnie słabną. No i kto
wie, czy tak nie dzieje się właśnie u Was. Przyjaciółka zachowała się fatalnie, ale jeśli to jej jedyna wina, to przecież należy przebaczać. Człowiek, szczególnie młody człowiek, popełnia błędy. Poza tym, może ona już wówczas obawiała się, że masz nową przyjaciółkę? Może zrobiła to w akcie rozpaczy, że Ty wolisz tę inną dziewczynę? Napisałaś na początku listu, że to jest najlepsza przyjaciółka. W takim razie należy jej przebaczyć i już do tego nie wracać. Ale w zakończeniu listu piszesz, że ona uważa, że Ty już wolisz inną. A czy tak jest? I jeszcze zastanawiasz się, czy ona nie staje się wredna. Więc ja nie wiem, jakie są Wasze relacje. Potrzebujecie szczerej rozmowy, ale bez nerwów i bez oskarżeń. Trzeba się szczerze zastanowić, czy chcecie być dalej bardzo bliskimi i darzącymi się zaufaniem przyjaciółkami, czy też chcecie sie trochę odsunąć. Jeśli się od siebie odsuniecie, to podziękujcie sobie za wspólne lata i obiecajcie sobie, że żadna na żadną nie będzie niczego gadała.
Życzę Wam, byście potrafiły godnie tę sprawę załatwić, bez wypominania.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione