nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 19.03.2015 20:00

Warto sie ośmielić

Na zajęciach kółka matematycznego pojawiła się koleżanka z innej klasy. Od razu zwróciłem na nią uwagę. Cieszyłem się na te zajęcia ze względu na nią, a potem ją uważnie obserwowałem. Nie rozmawialiśmy nigdy, chociaż o tym marzyłem. Niestety, ostatnio nie przychodzi. Tak bym chciał ją poznać, ale brakuje mi odwagi. Ciągle o niej myślę, widuję ją z daleka w szkole, ale to za mało. Gimnazjalista

Możliwe, że nigdy się nie ośmielisz na rozmowę i na zawsze zostanie ona dziewczyną z kółka. Taki etap rozwoju też jest potrzebny. Jeśli to Ci nie wystarcza, to uświadom sobie, że chłopak musi się ośmielić i podjąć ryzyko poznania dziewczyny. To chłopak pierwszy mówi cześć i pierwszy zagaduje. Koniecznie mów jej cześć na korytarzu. Sprawdź na szkolnym podziale godzin, gdzie i kiedy ona ma lekcje. Zauroczeni zawsze są w pobliżu. Ty też tak kombinuj, by ją spotykać jak najczęściej. Napisz do niej zwyczajnie, że bardzo jej brakuje na zajęciach kółka. Pisz swobodnie i wesoło, po koleżeńsku. Po jej odpowiedziach przekonasz się, czy masz szanse na koleżeństwo. Jeśli do niej napiszesz, to też musisz potem w inny sposób zachowywać się w szkole. Dziewczyny skarżą się, że chłopcy potrafią długo rozmawiać na f-b, a w szkole nawet cześć nie powiedzą. Nawet jeśli ona teraz nie okaże wzajemności, to sytuacja w każdej chwili może się zmienić. Pamiętaj, że najpierw powinieneś ją poznać, by odczuć coś mocniejszego, bo teraz ona Ci się po prostu podoba, a to mało. Czyli zacznij od koleżeństwa, a co będzie dalej, czas pokaże.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione