nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 18.03.2015 18:00

Nawiązać kontakt

Bardzo lubię jednego z kolegów z mojej klasy. Nie znamy się, bo on trzyma z chłopakami, ja z kilkoma dziewczynami. Nie odezwał się do mnie nigdy, ani cześć, nic. Jestem najlepsza z klasy, a on ma ostatnio trochę problemów z matematyką. Tak sobie myślę, że mogłabym mu pomóc, ale czy to dobry pomysł? Może on nie jest jakiś super przystojny, ale ostatnio kilka razy zachował się wobec mnie miło. Nasz wspólny czas w gimnazjum zbliża się do końca, szkoda. Gimnazjalistka, klasa III

Raz lub dwa powiedz mu pierwsza cześć, ale potem tylko patrz na niego z uśmiechem, niech on mówi. Skoro nigdy nie rozmawialiście, to nie proponuj pomocy w nauce, bo chłopcy są bardzo ambitni. Lepiej, żebyś Ty go o coś szkolnego zapytała, w czym on jest dobry. Nie myśl o tym, czy jest bardziej czy mniej przystojny, bo jesteście w wieku, gdy się bardzo zmieniacie zewnętrznie.  Poza tym osoba zauroczona patrzy sercem i widzi więcej. Twórz różne sytuacje, by zamienić z nim chociaż kilka słów. Rób to ostrożnie, niech nikt się nie zorientuje. No i jeśli coś mu się uda, to mu pogratuluj. Możesz kiedyś wesoło oświadczyć, że chętnie wyjaśnisz mu tajemnice matematyki, jeśli w zamian on pomoże w innym przedmiocie lub w jakiś umiejętnościach. Jeśli nic z tego nie wyjdzie, trudno, to znak, że potrzebny jest jeszcze czas na bliższe relacje z chłopakami.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione