nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 25.02.2015 17:00

Nikt z nikim nie rozmawia

Byliśmy dla siebie z pewnym chłopakiem bardzo bliscy, nigdy nie nazwalibyśmy się parą, gdyż był to kiedyś chłopak mojej przyjaciółki. Nasza znajomość trwała kilka lat, wspólnie wyjeżdżaliśmy np. z oazy i bardzo dobrze czuliśmy się w swoim towarzystwie. Nagle przestał się do mnie odzywać. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się stało, być może jest coś o czym nie wiem ,ponieważ cała paczka się rozleciała i nikt już z nikim nie rozmawia. Tęsknie za nim i chciałabym z nim porozmawiać, ale obawiam się, że może nie zechcieć. Odszedł z oazy, ale nadal jest ministrantem, widujemy się w kościele. 16-latka

Przykro, że osoby wierzące, związane z oazą nie potrafią żyć w zgodzie i tak bardzo się od siebie odsuwają. Coś Was zatruwa, że wszystkie relacje prysły. Bo przyjaźń może ulec osłabieniu, ale dlaczego z sobą nie rozmawiacie? Zaczął się Wielki Post. Właśnie w ramach miłosierdzia mogłabyś pomyśleć, z kim przywrócisz relacje. To jasne, że na przestrzeni lat ludzi lubimy, potem mniej lubimy. Ale nie trzeba się tak odsuwać!  Przebacz wszystkim w sercu i odzywaj się do wszystkich! Podchodź i zagaduj. Szkoda młodości na takie zachowania. Jeśli o niego chodzi to możesz działać etapami- najpierw spoglądaj na niego, potem się uśmiechaj, a potem podejdź i powiedz, że czas na podanie ręki i normalne rozmowy. Możesz spokojnie zapytaj, dlaczego tak nagle zamilkł.  Nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie. Ale nawet jeśli nie, to przecież można rozmawiać.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione