nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 08.02.2015 22:00

Powtórzę klasę?

Obawiam się, że będę powtarzała klasę. Miałam jedynki na półrocze, nie wierzę, że zaliczę te przedmioty, a już się zaczyna nauka na nowy semestr. Nie wiem, co robić. Gimnazjalistka

Znam wiele takich sytuacji, że powtarzanie klasy dobrze zrobiło. Nagle w nowej klasie coś się jakby rozjaśniało uczniowi w głowie, nowe towarzystwo, uczeń dojrzalszy i jakby nowe życie. Tyle razy jako nauczyciele mieliśmy wiele wątpliwości, czy kogoś zostawić, a potem się okazywało, że było to najlepsze, co można było zrobić. Nie bardzo rozumiem, dlaczego już teraz się poddajesz, gdy przed Tobą tyle czasu. Przecież decyzja o pozostaniu w klasie zapada wiosną, w maju. A do maja daleko. Czy nie ma w pobliżu nikogo, kto by Ci pomógł? Czy rodzice rozmawiali z nauczycielami?  Pozostanie w klasie to nie koniec świata. Najważniejsze to być dobrym człowiekiem.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione