nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 05.02.2015 14:00

Skutki kłótni

Jestem w rozpaczy, myślę nawet o śmierci, bo pokłóciłam się z koleżanką. Obie sobie wygarnęłyśmy, ale potem ona opowiadała o mnie bzdury. Płaczę, tracę chęć do życia… 12-latka

Gdyby każdy, kto się pokłóci z koleżanką, na kogo koleżanka gada bzdury myślał o śmierci, to by ludzi zabrakło na świecie. Ja się z Ciebie nie śmieję, bo dobrze pamiętam, jak takie afery bolą. Ale, niestety, jesteście w wieku, gdy dziewczyny stają się wredne jak jędze i jedna drugiej potrafi mocno dokuczyć. A im niby mądrzejsze, tym bardziej paskudne dokuczanie. Czasami tak sprytne, że dorośli nie mogą nad tym zapanować.
Ty znaj swoją wartość, nie buduj swojego życia w zależności od tego, jak się zachowują koleżanki. Nie obrażaj się, spróbuj żartami przywrócić normalne relacje. Wszyscy ciężko przechodzicie dorastanie, a to jest w miarę mało bolesne u młodych o dużym poczuciu humoru. Śmiej się do ludzi, do świata, śmiej się z siebie i zajmij się pomaganiem innym. 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione