nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 02.02.2015 16:00

O czym rozmawiać?

Zakochałam się w chłopaku z innej klasy. Powiedziałam mu to. Pewnego dnia dostałam od niego list miłosny. Myślę, że ja też mu się podobam. Na przerwach, gdy przychodzi pod naszą klasę, nie wiem co powiedzieć. Co robić?, 14-latka

W tej chwili wszystko jest w porządku. Onieśmielenie, milczenie, nieporadność należą do Waszego wieku. Czyli on Ci się podoba, a Ty  mu też, skoro napisał list. Poza tym, pokazuje swoje zainteresowanie, gdyż przychodzi pod Waszą klasę. Zapytałaś, co robić, co mówić. Skoro tego nie wiesz, to znak, że wszystko zaczęło się trochę za wcześnie. Może Wasze milczenie to znak, że na inne relacje jeszcze jest czas? Takie czas nieporadności może potrwać dosyć długo i jest też potrzebny. Za jakiś czas próbuj się z nim zaprzyjaźnić. Czyli pytaj go o jego życie, jego sprawy. Wszystko jest ważne, jeśli on jest dla Ciebie ważny. Co lubi słuchać, co lubi oglądać, jeść, jakie przedmioty lubi, a jakich nie znosi, co robił poprzedniego dnia itd. Pytaj, jak mu mijają lekcje. Zauroczeni powinni rozmawiać bardzo zwyczajnie, bo powinni się jak najlepiej poznać. Ty mu opowiadaj o sobie.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione