nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 29.01.2015 17:00

Trudne warunki?

Mamy tyle nauki, że nie da się wytrzymać. Uczę się po nocach, ale najczęściej zasypiam. Czasami chcę wstać wcześnie, ale i z tym są problemy. Nie mam siły rano wstać. Do tego mój pokój jest malutki, więc nie mam zbyt dobrych warunków do nauki, w tak małym pomieszczeniu brakuje powietrza, zasypiam Gimnazjalistka, kl. III

Wcale nie trzeba uczyć się po nocach. Wystarczy dobrze organizować dzień! Nie marnować ani chwilki. Jeśli chce Ci się spać, to natychmiast wstań i posprzątaj coś, wynieś śmieci, zażyj trochę ruchu Niektórym wystarczy 10 minut drzemki. Ale na ogół młody człowiek gdy zaśnie, to już po wszystkim, bo śpi długo. Mały pokój to żadna przeszkoda. Dwa pokolenia wcześniej ludzie uczyli się w makabrycznych warunkach. Zapytaj o to babcię lub dziadka. A nauka w Polsce była zawsze na wysokim poziomie. O pomoc w porannym wstawaniu poproś rodziców. Nie narzekaj, nie lamentuj, tylko wyzwól z siebie energię i punkt po punkcie realizuj plan każdego dnia.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione