nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 28.01.2015 23:00

Koniecznośc reagowania

Zauważyłam, że starsze klasy też mają dosyć grupy chłopaków z naszej klasy. Mój przyjaciel, który przez pewien czas był pod ich wpływem, już się od nich (na szczęście) oddzielił. Teraz oni denerwują dosłownie wszystkich. Ostatnio zmuszają młodsze klasy do przeklinania i przemocy. Gdyby nie nauczyciele, starsi zbiliby ich na kwaśne jabłko. 12-latka

Nie wyobrażam sobie, że ktoś zmusza młodszych do przeklinania i przemocy. To znak, że coś w szkole źle działa. Tę sprawę powinni poruszyć rodzice, zażądać konkretnych akcji. Jeśli w młodym wieku chłopcy odczują, że są kompletnie bezkarni, to za jakiś czas tylko rozwiną swoją działalność. Problem powinniście omówić na zebraniu samorządu, zaprosić dyrekcję, pedagoga, zapytać co można zrobić, może wezwać straż miejską, może policję. Są też specjaliści z poradni psychologiczno- pedagogicznych, którzy przyjdą, gdy w szkole jest problem. Oni nie mogą być bezkarni!Nie chodzi o to, by ktoś ich bił, by na zło odpowiadać złem. Ale nie można też takiego zachowania tolerować.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione