nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 24.01.2015 22:00

Odrzucona

Miałam dobrą koleżankę. Świetnie się dogadywałyśmy i miałyśmy wiele wspólnych tematów do rozmów. Ale ostatnio zaczęła spędzać więcej czasu z inną, a na mnie już prawie wcale nie zwraca uwagi. Czy mam próbować wrócić do tamtej przyjaźni czy szukać innej? szóstoklasistka --

Podejrzewam, że Twoja koleżanka zafascynowała się nową koleżanką i nawet nie czuje, że tak się od Ciebie odsunęła. Taka sytuacja wynika też z tego, że w Waszym wieku potrzebuje się nowych znajomości. Nie gniewaj się na koleżankę, nie zrywaj z nią kontaktu. Koniecznie szukaj nowych koleżanek. To nie musi być jedna dziewczyna, może ich być więcej. Nie narzekaj na tamtą koleżankę, może za jakiś czas będzie chciała wrócić do przyjaźni. W takich sprawach nic na siłę, chociaż raz możesz jej powiedzieć spokojnie i bez nerwów, że jest Ci przykro, że straciła głowę dla nowej koleżanki i zupełnie nie myśli o Tobie. Ale trudno- poradzisz sobie, nie gniewasz się. Za kilka lat powinno być tak, że dziewczyny w klasie stanowią sporą grupę, a bliższe przyjaźnie się ciągle zmieniają, inne trwają, u każdego inaczej.
Życzę owocnych poszukiwań sympatycznych dziewczyn w klasie lub poza klasą.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione