nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 19.01.2015 17:00

Jak zmienić opinię o sobie?

Mam pewien problem z rówieśnikami. Mają oni wyrobione zdanie o mnie: kujon, brzydki, nie cierpi ruchu. Nie zgadzam się z tym. Czasami dostaję słabe stopnie, najładniejszy może nie jestem, ale paskudą też nie i lubię ruch. Te zdania najbardziej mnie bolą w ustach dziewczyn. A chciałbym mieć ich sympatię. Gimnazjalista.

Bardzo dobrze, że Twoje zdanie jest zupełnie inne. Teraz najważniejsze, byś mocno się swojego zdania trzymał, byś pokazywał pewność siebie, chodził wyprostowany, zadowolony, lekko uśmiechnięty. Ktoś kiedyś puścił z głupoty taką opinię o Tobie. No i przyczepiła się do Ciebie. Ale Ty bądź silny i wytrzymaj ten ciężki czas. Zastanów się uczciwie, które dziewczyny tak chamsko o Tobie mówią. Na pewno nie wszystkie, tylko te krzykliwe, które rządzą w klasie. Byłoby najlepiej, gdybyś zaraz po wolnych dniach zaczął zagadywać do spokojniejszych dziewczyn, gdybyś z nimi żartował, rozmawiał, śmiał się. Bo wiem, jak w klasach bywa- liczy się tylko kilkaosób, reszta siedzi cicho. Tak nie musi być. Bądź odważny, odzywaj się, jeśli ktoś głośno chamsko do Ciebie powie, to wzruszaj ramionami i mów, że masz inne zdanie na ten temat albo, że "twoja opinia mnie nie interesuje". Dziewczyny nawet nieświadomie lubią chłopaków silnych psychicznie odpornych na problemy. Dlatego pokaż tę siłę psychiczną i śmiej się z ich opinii, kpij z nich itd. Chcesz sympatii dziewczyn? To może zacznij nie od tych krzykliwych, tylko od cichych, one są bardzo wartościowe, poznaj je bliżej.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10