nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 17.01.2015 18:00

Ale się namieszało

Podeszła do mnie jedna z klasowych koleżanek, podpuściła niby szczerą rozmową i nagle zapytała, co sądzę o innej dziewczynie. W swojej naiwności wypowiedziałem kilka krytycznych uwag, ale nic strasznego. Tymczasem rozpętała się burza, bo ta niby przyjaciółka rozpuściła plotki o tym, co ja niby powiedziałem. A to wszystko bzdura. Jak rozplątać ten problem? Niewinny gimnazjalista

Przydałoby się teraz po męsku sprawę wyjaśnić, bo Ty masz czyste sumienie, to koleżanka zagrała nieczysto, udawała przyjaciółkę, wyciągając z Ciebie informacje.
Napisz do pokrzywdzonej, że chcesz się z nią spotkać i wyjaśnić pewne sprawy. Ważne, byś z tej sytuacji wyciągnął wnioski na przyszłość. A to znaczy, że trzeba być bardzo ostrożnym w odpowiedziach na pytanie, co sądzisz o jakiejś dziewczynie, najlepiej się nie wypowiadać. 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione