nasze media MGN 07/2024

katechetka Kinga Pakura

dodane 13.01.2015 12:52

Kolędnicy misyjni w Jankowicach Rybnickich

Na kolędę misyjną w naszej nowo powstałej parafii p.w. NMP Królowej Rodzin wyruszyliśmy po raz trzeci.

Tegoroczna akcja misyjna kolędników wspierała modlitwą i darem materialnym wszystkie dzieci w  Indiach. Z wiarą i entuzjazmem grupa dzieci Koła Misyjnego  przebrana w stroje nawiązujące do tematyki Bożego Narodzenia wyruszyła na ulice naszej  miejscowości. Kolędnicy zostali uroczyście rozesłani i podczas Mszy Świętej i z rak kapłana  otrzymali specjalne błogosławieństwo.

Podczas kolędowania została przedstawiona krótka inscenizacja pt. "Z kolędą w dom", odbywał się radosny śpiew, składano życzenia i kolędnicy pozostawiali pamiątkę swojej obecności – kalendarz misyjny  ojców franciszkanów. Kolęda Misyjna cieszyła się wielką sympatią i ofiarnością ze strony mieszkańców Jankowic. Mieszkańcy przyjmowali nas bardzo serdecznie.                                                                                                                            

Kolędnicy misyjni w Jankowicach Rybnickich   Pomocą w organizacji kolędowania chętnie służyli rodzice kolędników. Za każdą pomoc i wyrozumiałość serdecznie im dziękuję , podziękowania należą się również tym wszystkim, którzy otworzyli nam  drzwi i wspólnie z nami kolędowali .  

BÓG ZAPŁAĆ!
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..