nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020

katechetka Kinga Pakura

dodane 13.01.2015 12:52

Kolędnicy misyjni w Jankowicach Rybnickich

Na kolędę misyjną w naszej nowo powstałej parafii p.w. NMP Królowej Rodzin wyruszyliśmy po raz trzeci.

Tegoroczna akcja misyjna kolędników wspierała modlitwą i darem materialnym wszystkie dzieci w  Indiach. Z wiarą i entuzjazmem grupa dzieci Koła Misyjnego  przebrana w stroje nawiązujące do tematyki Bożego Narodzenia wyruszyła na ulice naszej  miejscowości. Kolędnicy zostali uroczyście rozesłani i podczas Mszy Świętej i z rak kapłana  otrzymali specjalne błogosławieństwo.

Podczas kolędowania została przedstawiona krótka inscenizacja pt. "Z kolędą w dom", odbywał się radosny śpiew, składano życzenia i kolędnicy pozostawiali pamiątkę swojej obecności – kalendarz misyjny  ojców franciszkanów. Kolęda Misyjna cieszyła się wielką sympatią i ofiarnością ze strony mieszkańców Jankowic. Mieszkańcy przyjmowali nas bardzo serdecznie.                                                                                                                            

Kolędnicy misyjni w Jankowicach Rybnickich   Pomocą w organizacji kolędowania chętnie służyli rodzice kolędników. Za każdą pomoc i wyrozumiałość serdecznie im dziękuję , podziękowania należą się również tym wszystkim, którzy otworzyli nam  drzwi i wspólnie z nami kolędowali .  

BÓG ZAPŁAĆ!
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione