nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 14.01.2015 16:00

Dlaczego zamilkł?

Zupełnie nie czułam nic do chłopaków. W pewnym momencie dostrzegłam, że zaczynają mi się podobać. Polubiłam pewnego starszego chłopaka. Tyle tylko, że mimo to, że się znamy, chyba nawet kolegujemy, jestem pewna, że ja go nie interesuję. Nie jest ideałem, ani troszeczkę. Lubię w nim jego wady i myślę, że właśnie na tym powinno polegać uczucie. Gdy mu napisałam, odpowiedział, że bardzo się cieszy i straciliśmy całkowicie kontakt. Ja nie chcę się narzucać, ale męczę się, bo to moje pierwsze zauroczenie. Co z tym zrobić? 16-nastka

Chłopak okazał się kulturalny, bo odpisał, że się cieszy, ale teraz jego milczenie to nie jest najlepszy znak. Ksiądz Twardowski napisał, by się mocno cieszyć z tego, że my kogoś kochamy. A wzajemność? W końcu będzie. Przez tyle czasu nie interesowałaś się chłopakami, więc wytrzymasz tę pierwsza porażkę. Powtarzaj słowa poety „najważniejsze, że ty kogoś kochasz”. Teraz potrzebny jest czas. Chociaż to trudne, zachowaj cierpliwość. Dbaj o siebie, bo każda dziewczyna jest śliczna, a już szczególnie, gdy się zauroczy. Szukaj okazji, byście się jakoś spotkali. A jeśli nic z tego nie będzie, to powiedz sobie, że trudno, widocznie ktoś inny jest Ci pisany. Pamiętaj, że to jednak chłopak zaczyna kontakty, dziewczyna go tylko delikatnie ośmiela, podpowiada bez słów. Zrób cichy wywiad, co się z nim dzieje, nigdy nie bądź nachalna. Ten czas oczekiwania na wzajemność uczucia wypełnij na własny rozwój, na różne rodzaje aktywności, czytanie polskich powieści dla dziewczyn.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione