nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 11.01.2015 22:00

Delikatny początek

Od ponad pół roku nawiązała się między mną a chłopakiem z tej samej miejscowości większa znajomość. Zaczął mi mówić cześć, po pielgrzymce zaczęliśmy do siebie pisać. Zaczął służyć na mszach, kiedy śpiewamy ze scholą. Tak się zastanawiam, jak to odczytać.. 16-latka

Jeśli chłopak zaczyna mówić cześć, jeśli zaczął służyć  na mszach, gdy śpiewa schola, to jasny sygnał, że mu na Tobie zależy. On właśnie w ten sposób okazuje zainteresowanie. Jego służenie na mszach, gdy śpiewacie jak najbardziej świadczy, że mu zależy na Tobie. On więc robi jakieś kroki, czyli pisze, mówi cześć i służy na mszach. Jeśli go lubisz, jeśli on Ci odpowiada i jeśli chcesz rozwinąć tę znajomość, to Ty też możesz dać mu sygnały, że go lubisz. Uśmiechaj się do niego ślicznie. Spoglądaj na niego. Gdy on do Ciebie pisze, to okaż, że się cieszysz,  pytaj o jego sprawy, pokaż, że on jest dla Ciebie ważny. Całe jego zachowanie świadczy, że zainteresował się Tobą. Z tym wszystkim nie należy się spieszyć, gdyż im wolniej się taka znajomość rozwija, tym lepiej. 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione