nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 29.12.2014 11:32

Łąkociny

Parafia NMP Matki Kościoła

Dzieci (i dorośli) z parafii NMP Matki Kościoła w Łąkocinach (diecezja kaliska) z całego serca dziękują Redakcji MGN za  pomysł na tegoroczne roraty. Święta Teresa z Avila okazała się wspaniałą przewodniczką, która przez adwentowy czas prowadziła nas do Jezusa.  Wiele się od niej nauczyliśmy i też chcemy, tak jak ona, pisać Księgę naszego życia, w którym Bóg będzie najważniejszy. Dziękujemy  również Magdzie Anioł i Adamowi Szewczykowi za cudowną roratnią piosenkę, która wyzwalała radość i entuzjazm w naszych sercach i bardzo lubiliśmy ją śpiewać.

Na zakończenie rorat napisaliśmy list do Sióstr Karmelitanek w Avila. Cieszymy się, że mogliśmy to zrobić po hiszpańsku. Pomogła nam Marta, która jeszcze niedawno przychodziła z lampionem na roraty, a dziś studiuje iberystykę. My także nauczyliśmy się czegoś ważnego w języku hiszpańskim i na pewno te słowa zapamiętamy „SOLO DIOS BASTA”. Pozdrawiamy serdecznie Redakcję i Czytelników MGN i życzymy  wszystkim Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

Ks. Piotr Paś,
Maria Kusicielek i wszyscy uczestnicy

Łąkociny   Łąkociny  
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione