nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 30.12.2014 17:00

Wybryki kolegów

Ostatnio jeden z chłopców rozlał całą butelkę coca- coli, bo robił eksperyment. W klasie był tylko on, ja i moja przyjaciółka. Gdy zauważyła to nauczycielka, to on zaczął mówić, że to my. Pani mu uwierzyła, bo jest dobrym uczniem. Musiałyśmy się przez dobre 20 minut tłumaczyć. Takie sytuacje się ciągle powtarzają- oni rozrabiają, a potem zwalają wszystko na nas. Uczennice klasy V

Nie powinno być tak, byście się 20 minut tłumaczyły z czegoś, czego nie  zrobiłyście. I albo Wy pójdziecie na rozmowę z wychowawczynią, albo poruszą ten problem rodzice na wywiadówce. Możliwe, że dla kolegi to było śmieszne, że nauczycielka dała się oszukać. W sercu kolegom przebaczcie, ale czas, by zakończyć tę zabawę. Żarty powinny być na poziomie, a nie takie jakie rozpanoszyły się w Waszej klasie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione