nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 29.12.2014 17:00

Narzekająca mama

Pokłóciłam się dzisiaj z mamą, bo nie mam już siły. Ciągle na coś narzeka. Nie rozumiem, jak można tak żyć? Jak nie na mnie, to złości się na brata. Jak nie na nas, to na pracę, na kogoś z rodziny. Nie rozmawiam z nią nawet zbyt często ostatnio, bo nie chce psuć sobie humoru. Ponadto zawsze uważa, ze tylko ona ma racje. Gdy udowodnię moją rację, każe mi być cicho. Gimnazjalistka

Swojej mamy raczej nie zmienisz. Nieustanne narzekanie to cecha wielu kobiet. Zresztą, uważaj, bo już się takim podejściem do życia zarażasz. Gdy jutro mama zacznie narzekać, to leciutkim żartem powiedz, że mama powinna szukać radości życia, bo ją chyba zgubiła. Próbuj czasami wprowadzać wesołe wspomnienia, pytaj o mamy dzieciństwo czy młodość. Z drugiej strony zrozum, że życie kobiet jest jeszcze cięższe niż uczniów i stąd to zgorzknienie. Sporo kobiet ma naprawdę mnóstwo trosk na głowie Czasami niesprawiedliwe gderanie mamy trzeba przepuścić przez uszy, nie brać do serca i pamiętać, że mamę przywalają obowiązki i tysiące zmartwień.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione