nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 07.12.2014 18:00

Szanuję się

Zaczęłam się spotykać z chłopakiem, ale chyba nic z tego nie będzie. Zauważyłam, że ma sporo zachowań, które tak mnie drażnią u mojego starszego brata. Głupie gadanie, do tego wulgaryzmy, popisywanie się, lekceważenie dziewczyn, zarozumialstwo bez powodu. Najpierw się cieszyłam, że taki atrakcyjny chłopak zwrócił na mnie uwagę, ale nie pozwolę sobie na takie traktowanie. 16-latka

Oto przykład, że dobrze jest mieć starszego brata. Bo wtedy dziewczyny lepiej rozumieją różne zachowania chłopaków.
Dziewczyny często nie stawiają chłopakom hamulców. A to jest potrzebne i chłopcy takie dziewczyny szanują! Poza tym, są- niestety- dziewczyny, które nie mają nic przeciwko przedmiotowemu traktowaniu. I potem chłopcy są zdezorientowani, nie wiedzą, czego dziewczyny od nich oczekują. Przy okazji bratu też powiedz parę słów prawdy. No i żądaj dla siebie szacunku. Jeśli on się odsunie, obrazi, to nie szkodzi, bo to ważniejsze, niż być źle traktowaną.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione