nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 29.11.2014 18:00

Proszę o inne rady

To wcale nie jest takie łatwe. Koledzy w klasie nie przepadają za mną, bo najlepiej się uczę, jestem najwyższy w klasie i wgl. Staram się nigdy nie wywyższać nad nikim, ale oni chyba myślą, że jest inaczej. Oni wszyscy do niej zagadują i wgl więc żadna taka odzywka na nich nie zadziała 13-latek

Kolegów męczy zazdrość. Dziewczyna jest atrakcyjna, ma pewnie w sobie soś takiego, że większość chłopaków jest pod wrażeniem. A do tego ona uśmiecha się akurat do Ciebie, wobec którego koledzy i tak są pełni kompleksów. Zazdrość jest ślepa, podszeptuje zawsze nieodpowiednie zachowanie. Ja ich rozżalenie trochę rozumiem, bo nie dosyć, że się najlepiej uczysz i jesteś najwyższy, to jeszcze potrafisz do tej klasowej gwiazdy zagadać, a ona się do Ciebie właśnie słodko uśmiecha. Dopóki koledzy nie zmądrzeją, to nie prowadź ważnych rozmów na przerwach, tylko wykorzystaj Internet. Piszesz, że chcesz z nią tylko rozmawiać, nic więcej. To pogadajcie sobie wieczorami, szkoła i tak temu dobrze nie służy. Niech to będzie Wasza tajemna przyjaźń, której rówieśnicy pewnie by nie zrozumieli.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione