nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 20.11.2014 22:00

Odmowy są przykre

Zakochałem się w dziewczynie z mojej klasy. [ klasy4 ] Pytałem o chodzenie, ale ona powiedziała, że nie jest gotowa . Źle się z tym czuję! Co robić, zaczekać do gimnazjum czy prosić dalej? Czwartoklasista

Sytuację rozumiem, rozumiem Ciebie i rozumiem dziewczynę. Nie zamęczaj jej. Pytanie powtórzysz za rok, o ile Ci nie przejdzie. A teraz bądź po prostu jej dobrym kolegą. Czasami z nią żartuj, żartuj też z innymi dziewczynami. Dbaj mocno o swój rozwój, o pewność siebie, staraj się swobodnie rozmawiać z innymi koleżankami.
Każdy człowiek musi przeżyć kilka odrzuceń, chyba nie ma osoby, która by tego nie przeszła. Jest to niemiłe, ale da się przeżyć, nie ma wyjścia.
Bądź dzielny i pomyśl, że takie sytuacje, gdy nie czujemy się zbyt dobrze zdarzają się w życiu i jak wszystko trzeba je przetrwać, nie tracąc pogody ducha i optymizmu.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione