nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 29.09.2014 22:26

Przedmaturalny stres

W tym roku matura. Teoretycznie nie mam problemów z nauką, ale moją wadą było to, że wszystko robiłam nerwowo w ostatniej chwili. Teraz już planuję pracę, nie chce niczego odkładać, ale martwię się, jak to wszystko ogarnąć, ale jednocześnie żyć w miarę normalnie. Maturzystka

Od setek lat młodzież jest w klasie maturalnej. Dawno temu zdawano maturę prawie z każdego przedmiotu. Nigdy nie było łatwo. Ale skoro wiemy, że jest ciężko, to od naszego sprytu i umiejętności organizacji pracy zależy wiele. Ja Ci współczuję ilości nauki, ale ogarniesz to. Radziłabym  inaczej organizować tydzień. To jest Twoja rezerwa czasowa. Tylko Ty możesz to sobie zorganizować. Jest Ci ciężko. Ale tak było, jest i będzie! Poradziły obie pokolenia, poradzisz sobie i Ty. I od Ciebie zależy, czy to będzie ślęczenie po nocach, często bezproduktywne, czy tak sobie zorganizujesz czas i tak będziesz pracowała na lekcjach, że dasz radę i nauczyć się i korzystać z życia. Głowa do góry! Pomyśl, gdzie są Twoje rezerwy! Organizuj sobie pracę jak najlepiej. O ocenach nie myśl, bo to nie jest cel. To środek do celu.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 5
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7

Najwyżej docenione